درباره ما

  • درباره ما
  • توضیخاتی مختصر در مورد آموزشگاه طلا و جواهر سازی سکه
  • محل آموزشگاه
  • اساتید

آموزشگاه طلا و جواهر سازی سکه در اهواز

آموزشگاه طلا و جواهر سازی سکه در اهواز منطقه کیانپارس با مدیریت استاد زهرا ریاضی با مدرک کارشناسی ارشد زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در اهواز فعالیت میکند .

ما در این آموزشگاه انواع دوره های مربوط به طلا و جواهر سازی مقدماتی و پیشرفته را به روشهای کلاسیک و پیشرفته به کارآموز آموزش میدهیم و او را آماده حضور در بازار کار و تولید کنندگی و ساخت و فروش انواع جواهرات میکنیم .

کارآموز با گذراندن دوره های متنوع ای که در این آموزشگاه می آموزد میتواند خلاقیت خود را برای ساخت انواع جواهرات با فلزات طلا و نقره یا حتی فلزات دیگر بیازماید .

طراحی-با-متریکس-MATRIX-دوره-مقدماتی-و-پیشرفته-درباره ما

بازار کار جواهرات در ایران و سایر نقاط دنیا

امروزه بازار کار جواهرات در ایران و سایر نقاط دنیا جز بازارهای پر سود میباشد و با توجه به فرهنگ غنی جواهرات و انواع صنایع دستی در ایران و با تدابیری که در سالهای اخیر برای ارزش های این هنر فاخر در نظر گرفته شده است آموختن انواع دوره های جواهرسازی برای کار آموزان و علاقه مندان این حرفه بسیار پر سود خواهد بود .

ما در این آموزشگاه انواع تکنیک های ساخت جواهرات با انواع فلزات بخصوص نقره و طلا را با روش های سنتی تا پیشرفته با متد های روز دنیا آموزش میدهیم .

شما با گذراندن انواع دوره ها در آموزشگاه سکه و دریافت مدرک معتبر میتوانید خود را برای شروع کار با اخذ این پیش نیاز که باعث ارتقا تجربه و افزایش مهارتهای تخصصی در شما میشود آماده کنید .

شما میتوانید با گرفتن زمان ملاقات با استاد و یا برقراری تماس درباره ما و آموزشگاه سکه اطلاعات بیشتری کسب کنید .